Google

Google Ağustos’ta Yeni Telefonlarını ve Yapay Zekâ Ürünlerini Tanıtacak

Google Ağustos’ta Yeni Telefonlarını ve Yapay Zekâ Ürünlerini Tanıtacak
Google News Icon Takip Et

The Verge ve teknoloji yorumcusu Marques Brownlee tarafından internette paylaşılan davetiyelere göre Google (GOOGL), 13 Ağustos’ta düzenleyeceği özel bir etkinlikte yeni yapay zekâ özelliklerini, Pixel telefonlarını ve Android platformundaki güncellemelerini tanıtacak.

Davetiyeye göre etkinlik, Google’ın Mountain View merkezinde düzenlenecek ve açılış konuşmalarının ardından “uygulamalı ürün deneyim”” gerçekleştirilecek.

Google’ın söz konusu sürpriz hamlesi, bu ayın başlarında şirketin teknoloji rakibi Apple’ın (AAPL), iPhone’larına eklenecek üretici yapay zekâya dayalı bir dizi yeni özelliği duyurmasının ardından geldi. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Reuters