Al Sinyali Veren Hisseler

Goldman Sachs, Global Payments için “AL” Diyor!

April 13, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Goldman Sachs, Global Payments için “AL” Diyor!

Goldman Sachs’a göre, Global Payments’ta (GPN) görülen son satış dalgası yatırımcılar için harika bir fırsat sunuyor. 

Goldman analisti Will Nace, Global Payments notunu “AL” olarak güncelledi ve 12 aylık ortalama hedef fiyatını 127 dolara yükseltti. 

Tüketici harcamalarındaki zayıflamaya ilişkin süregelen endişelere rağmen 2019’dan beri şirketin gelirlerinde 8% yıllık bileşik büyüme görülüyor.  

Nance, “2023’ün bundan sonrasında, tüketici harcamalarındaki yavaşlama riski devam etse de sektörde faaliyet gösteren diğer şirketlerin yorumları, harcamalarda Aralık ayındaki zayıf görünümün yılın ilk çeyreğinde toparlandığını ima ediyor, bu da GPN’i büyüme hedeflerine ulaşabilmesi için destekleyecektir.” yorumunu yapıyor. 

Goldman Sachs, Global Payments için “AL” Diyor!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC