Borsa Haberleri

GitLab Hisseleri Hızlı Yükseldi!

March 3, 2023 • 1 dakika okuma süresi
GitLab Hisseleri Hızlı Yükseldi!

GitLab (GTLB) hisseleri, DevOps yazılım şirketinin “premium” hizmet fiyatını beş yıldır ilk kez yükselttiğini açıklamasıyla birlikte perşembe günü yaklaşık 22% yükseliş kaydetti.

● GitLab (GTLB) ürün direktörü David DeSanto, GitLab Premium için beş yıldır ilk defa artışı yaptıklarını ve ürünün 2018’den bu yana müşterilerin yazılımlarını daha hızlı çalıştırabilmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmış 400 yeni özellik getirdiğini açıkladı.

● Barclay’s analisti Ryan MacWilliams bu fiyat artışının, GitLab (GTLB)’ın 2024 ve 2025’te kaydedebileceği büyüme konusunda “yatırımcıların kendilerini daha iyi hissetmesine yardımcı olabileceğini” belirtti.

GitLab Hisseleri Hızlı Yükseldi!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha