BIST Şirket Haberleri

Gersan Elektrik’ten 150 Milyon Dolarlık Dev Anlaşma

May 30, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Gersan Elektrik’ten 150 Milyon Dolarlık Dev Anlaşma

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş., Almanya merkezli Advercharge GmbH ile önemli bir anlaşmaya imza attı. Bu anlaşma, Gersan’ın “Elektrikli Araç Şarj Sistemleri” ürünlerinin satışını içeriyor.

Anlaşmanın Detayları Neler? 📊

İki şirket arasında imzalanan “Alıcı Münhasırlık Sözleşmesi” ile Gersan’ın üretimini ve ticaretini yaptığı elektrikli araç şarj sistemlerinin satışına yönelik bir anlaşma yapıldı. Bu anlaşmanın toplam değeri yaklaşık 150.000.000 dolar. 🤑💰

Anlaşmanın Geçerlilik Süresi Ne Kadar? ⏳

Sözleşme, 30 Mayıs 2023 tarihinde imzalandı ve geçerlilik süresi de imza tarihinden itibaren iki yıl. Bu süre zarfında yapılacak teslimatların bütçesi ise belirlendi.

Sonuç olarak, Gersan Elektrik, Advercharge ile büyük bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşma, şirketin elektrikli araç şarj sistemlerinin satışını içeriyor ve toplam değeri yaklaşık 150.000.000 dolar. Bu önemli anlaşma, Gersan Elektrik’in büyüme hedeflerine ulaşmasında önemli bir adım olabilir. 🚀🌐

Gersan Elektrik'ten 150 Milyon Dolarlık Dev Anlaşma

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP