Borsa Haberleri

Gersan Elektrik, G-Charge Elektrikli Araç İstasyonlarının Seri Üretimine Başlayacak

Gersan Elektrik, G-Charge Elektrikli Araç İstasyonlarının Seri Üretimine Başlayacak
Google News Icon Takip Et

Gersan Elektrik (GEREL), G-Charge Elektrikli Araç şarj istasyonlarının yakın zamanda seri üretimine başlanılacağını açıkladı.

Şirket yaptığı açıklamda, G-Charge Elektrikli Araç Şarj Kart yazılımlarının yapılması konusunda Ankara Teknokent’te yerleşik bir yazılım firması ile ortak çalışmaların tamamlandığını ifade etti. Bu kapsamda şarj istasyonlarının yakın zamanda seri üretime geçeceği belirtilen açıklamada ayrıca şu ifadeler yer aldı:

“Söz konusu çalışmaların bitmesi dolayısıyla yeni proje geliştirme kapsamında yine Ankara Teknokent’te bulunan yazılım fiması ile beraber – Kablosuz – G-Charge Elektrikli Araç Şarj İstasyon ve Platformlarının ve buna ilişkin yazılımların geliştirilmesine yönelik yeni bir anlaşma yapılmış olup çalışmalara başlanmıştır.”

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP