Borsa Haberleri

Full Truck Alliance Hisseleri Neden Yükseldi?

November 24, 2022 • 1 dakika okuma süresi
Full Truck Alliance Hisseleri Neden Yükseldi?

Wall Street beklentilerini aşan bir kazanç açıklayan Full Truck Alliance (YMM) seansta ralli yaptı. Çıkan haberler üzerine hissenin değeri 13% yükseldi.

Dijital nakliye platformu, analistlerin öngördüğü miktarın iki katını aşan bir üçüncü çeyrek kârı açıkladı. Gelir büyümesi geçen yıla kıyasla yaklaşık 32% artarak beklentilerin üzerine çıktı.

YMM’nin geleceğe yönelik öngörüsü ise 25%’lik bir beklentiye kıyasla tüm yıl için 25,2% ile 31,5% arasında bir gelir artışı.

YMM çarşamba günü bir önceki güne göre 81 sent yükselerek 6,95 dolardan kapanış yaptı. Bu yükseliş rüzgarını arkasına alan hisse, son kayıplarının bir kısmını geri almış oldu. Yine de geçen hafta ulaştığı birkaç aylık en yüksek seviyesinin uzağında kaldı.

Full Truck Alliance Hisseleri Neden Yükseldi?

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha