Borsa Haberleri

Forte’den (FORTE) Yeni İhale Açıklaması

Ocak 26, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Forte’den (FORTE) Yeni İhale Açıklaması

Forte Bilgi İletişim (FORTE), Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) tarafından açılan ihalede birinci olduğunu KAP’a bildirdi.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre ihale “Yeni Nesil Güvenlik Duvarları Sistemi Alımı” işini kapsıyor. Açıklamada ihale bedelinin KDV hariç 989 bin dolar olduğu ifade edildi.

Şirket, 19 Ocak’ta da Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nın Güvenlik Duvarı ve Network Ürünleri Bakım Destek İhalesini kazandığını duyurmuştu. Bu ihalenin bedeli ise 54.4 milyon TL olarak açıklanmıştı.

Şirketin toplam iş anlaşmalarının parasal değeri bugün anlaşma da dahil 262,7 milyon lira.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti