Borsa İstanbul

Forte Bilgi İletişim’den Tarım Sektöründe Yatırım Kararı: Hissesi Tavan Yaptı!

December 22, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Forte Bilgi İletişim’den Tarım Sektöründe Yatırım Kararı: Hissesi Tavan Yaptı!

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri (FORTE), tarım sektöründe “potansiyel iş fırsatları” çerçevesinde yatırım kararı aldı. Kararın KAP’a bildirilmesinin ardından FORTE hissesi Borsa İstanbul’da tavan yaptı.

Şirketten KAP’a yapılan açıklamada “Tarım sektörünün ihtiyaçları ve sektörde bulunan potansiyel iş fırsatları çerçevesinde; piyasa araştırmaları yapılmasına ve tarım teknolojileri alanında uygun görülen yatırım projelerinin değerlendirilmesi konusunda oy birliği ile karar alınmıştır” denildi.

🚀 Karar Sonrası Hisse Tavan Yaptı

Forte Yönetim Kurulu’nda alınan söz konusu karar sonrası FORTE hissesi %9,94 artışla 76,30 liralık tavan seviyesinden işlem görmeye başladı.

Forte Bilgi İletişim'den Tarım Sektöründe Yatırım Kararı: Hissesi Tavan Yaptı!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP