BIST Şirket Haberleri

Forte Bilgi İletişim (FORTE) ve Havelsan Arasında Büyük İş Birliği

September 7, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Forte Bilgi İletişim (FORTE) ve Havelsan Arasında Büyük İş Birliği

7 Eylül 2023 tarihinde Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş. (FORTE), Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) Havelsan ile iş ilişkisi için görüşmelere başlandığına dair bir açıklama yaptı. 

Şirket yetkilileri, Havelsan’ın yürüttüğü bir yurt dışı projesinde Forte’nin alt yüklenici sıfatıyla görev alacağını belirtti.

İki Güç Bir Arada 🌐

Bu haber, Havelsan’ın halihazırda devam eden bir yurt dışı projesi kapsamında, Forte’nin alt yüklenici olarak görev alacak olması anlamına geliyor. Yani iki önemli Türk şirketi yurt dışında bir proje için iş birliği yapacak. Sözleşme görüşmeleri de başlamış durumda.

Önümüzdeki Süreçte Neler Bekleniyor? ⏳

Şu an için karşılıklı mutabakat sağlanmış olsa da henüz resmi bir sözleşme imzalanmamış. Yani her iki şirketin de bu projeye dair resmi açıklamaları ve detayları merakla bekleniyor.

Forte Bilgi İletişim (FORTE) ve Havelsan Arasında Büyük İş Birliği

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP