Borsa Haberleri

Femasys, Nasdaq’tan Uyumluluk Onayı Aldı

Ekim 12, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Femasys, Nasdaq’tan Uyumluluk Onayı Aldı

Biyomedikal şirketi Femasys (FEMY), Nasdaq’tan listelenmeye devam etmek için minimum teklif fiyatı gerekliliğine yeniden uyum sağladığına dair onay aldığını açıkladı.

Femasys şu anda geçerli tüm listeleme standartlarına uygun ve adi hisse Nasdaq’ta listelenmeye devam edecek.

Şirkete daha önce Nasdaq tarafından minimum teklif fiyatı kuralına uymadığı bildirilmişti çünkü hisse arka arkaya 30 iş günü boyunca 1 dolar veya üzerinde bir seviyede kapanış fiyatını karşılayamamıştı.

Bu gereklilik, şirketin adi hissenin kapanış teklif fiyatının 1 doların üzerinde olduğu ardışık onuncu işlem günü olan 9 Ekim’de karşılandı.

🤔 Femasys Ne İş Yapıyor?

ABD merkezli Femasys, ciddi şekilde yetersiz hizmet alan alanlara hitap etmek için önemli klinik etki sağlayan yeni çözümler ve yeni nesil ilerlemeler geliştirerek, kadın sağlık hizmetlerini dönüştürmeye odaklanmış bir biyomedikal şirketidir.  

Başlangıçta üreme sağlığı alanına odaklanan şirketin iki öncü ürün adayı, hasta bakımını ve sağlık ekonomisini iyileştirmek için çözümler sunuyor: Kalıcı doğum kontrolü için ilk ve tek cerrahi olmayan ürün olan FemBloc ve infertilite tedavisi için ilk ve tek yönlendirilmiş sperm dağıtım ürünü olan FemaSeed. 

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha, Femasys

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti