Borsa Haberleri

“FedEx Hisselerinde Çok Büyük Fırsat Var” – Stifel

March 20, 2023 • 1 dakika okuma süresi
“FedEx Hisselerinde Çok Büyük Fırsat Var” – Stifel

Perşembe günkü 3. çeyrek bilançosunun açıklanmasından önce Stifel, FedEx (FDX)’in notunu “AL” seviyesine yükseltti.

Hisse senedi analisti J. Bruce Chan, 2022’de kurumsal açıdan ve makro duyarlılık açısından operasyonel sorunlar yaşanmış olsa da iyileşme belirtilerinin ortaya çıktığını vurguladı.

Memphis merkezli lojistik lideri iddiasız bir fiyatla işlem gördüğünden, “maliyet düşürme girişimlerinin iki önemli diliminde uygulama konusunda görülen erken belirtilerin çok ikna edici bir yatırım fırsatı verdiğini” de sözlerine ekledi.

Hisseyi “AL” notuyla tavsiye eden Chan’ın hisse için belirlediği 12 aylık ortalama fiyat hedefi 222 dolar seviyesinde. Daha önceki fiyat hedefi 171 dolar olarak belirlenmişti. FedEx (FDX) hisseleri açılış öncesi işlemlerde 2,15% yükseldi.

“FedEx Hisselerinde Çok Büyük Fırsat Var” - Stifel

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha