Borsa Haberleri

Europower Enerji, TEİAŞ İhalesinde Birinci Oldu

Europower Enerji, TEİAŞ İhalesinde Birinci Oldu
Google News Icon Takip Et

Europower Enerji (EUPWR), TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ihalede en iyi teklifi vererek birinci olduğunu duyurdu.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre ihale, “154KV Narlı TM Yenileme Yapımı” işini kapsıyor. Bu kapsamda işin baz bedelinin ise 190,7 milyon TL olduğu açıklandı.

Europower’in toplam iş sözleşmeleri toplamı bu ihale ile 8,6 milyar TL’ye yükselirken, şirket haziran ayında iki iş anlaşması daha açıkladı. 11 ve 12 Haziran’da gerçekleşen bu anlaşmaların tutarları ise sırasıyla 30 milyon avro ve 4,02 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP