BIST Şirket Haberleri

Europower Enerji (EUPWR) 96 Milyon TL’lik Sipariş Aldı

Ekim 16, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Europower Enerji (EUPWR) 96 Milyon TL’lik Sipariş Aldı

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR) yeni bir iş birliğine imza attı. Şirket, 16 Ekim 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada, Litvanya merkezli bir firmadan büyük bir sipariş aldığını belirtti.

📊 Siparişin Detayları 

Europower Enerji’nin açıklamasına göre şirket, “Dağıtım Trafosu” olarak adlandırılan ürün için muhtelif sayıda ve özellikte sipariş almış bulunuyor. 

Peki, bu siparişin maddi boyutu ne kadar? Açıklamada yer alan bilgilere göre sipariş bedeli tam olarak 3.453.000 dolar. Bu rakam, güncel döviz kuru ile değerlendirildiğinde yaklaşık 96.269.640 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

💰 Ekonomik Boyut

96 milyon TL’lik bu siparişin Europower Enerji’nin finansal tablolarına olumlu bir etki yapması bekleniyor.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP