Borsa İstanbul

Europower Enerji (EUPWR), 241,6 Milyon TL Teklifle TEİAŞ İhalesini Kazandı

December 20, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Europower Enerji (EUPWR), 241,6 Milyon TL Teklifle TEİAŞ İhalesini Kazandı

Europower Enerji (EUPWR), TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından açılan ihalede en iyi teklifi verdi.

Şirketten KAP’a yapılan açıklamada Europower Enerji’nin 154KV Akalın TM (GAP) yapım ihalesine 241,6 milyon TL teklif vererek ihalede 1. olduğu belirtildi.

⚡Geçtiğimiz Ay 2 İhale Daha Almıştı

Europower Enerji, Kasım ayında 341,9 ve 251,1 milyon TL’lik 2 ihale daha kazanmıştı. Şirketin iş sözleşmelerinin toplam tutarı 4,6 milyar TL.

Şirket 29 Kasım’da yine TEİAŞ tarafından açılmış ve 154kV Trabzon GIS Yenileme ihalesine 341,9 Milyar TL ile en iyi teklifi sunmuştu.

28 Kasım’daki bir başka ihalede ise Şirket 251,1 milyon TL teklif ile TEİAŞ tarafından açılan 154kV ESKİŞEHİR-1 GIS TM Yapım İşi” ihalesinde 1. olmuştu.

Europower Enerji (EUPWR), 241,6 Milyon TL Teklifle TEİAŞ İhalesini Kazandı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP