Borsa Haberleri

Europower, AYEDAŞ İhalesini Kazandı

May 16, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Europower, AYEDAŞ İhalesini Kazandı

Europower Enerji (EUPWR), AYEDAŞ tarafından gerçekleştirilen ve birinci olduğu ihalenin kesin olarak kazandığını bildirdi.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre bahse konu ihale “Havalı Hücre-Köşk Standart Alımı” işini kapsıyor. İşin baz bedelinin 1,08 milyon dolar olduğu ifade edildi. Şirket, AYEDAŞ tarafından ihalenin kesin olarak Europower’de kaldığının ve sözleşme daveti gönderildiğini açıkladı.

Europower’ın toplam iş anlaşmalarının tutarı 6,1 milyar TL seviyesinde. Şirketin son iş anlaşmalarının tarih ve tutarları ise şöyle 👇

  • 24 Nisan 👉 2,01 milyon dolar
  • 3 Nisan 👉 204,4 milyon TL
  • 20 Mart 👉 2,9 milyon dolar
  • 15 Mart 👉 2,1 milyon dolar

Europower, AYEDAŞ İhalesini Kazandı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP, Fintables