Borsa Haberleri

Ensari Deri (ENSRI), Yenilenebilir Enerji Şirketi Kuracak

January 23, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Ensari Deri (ENSRI), Yenilenebilir Enerji Şirketi Kuracak

Ensari Deri (ENSRI), enerji alanında faaliyet gösterecek “Ensari Yenilenebilir Enerji” unvanında şirket kurulmasına karar verildiğini açıkladı.

Şirketin KAP’a yaptığı açıklamaya göre kurulacak şirketin yenilenebilir enerji kaynaklarından veya diğer elektrik enerjisi üretim faaliyetlerinde bulunması planlanlanıyor.

Kurulacak şirket aynı zamanda elektrik üretim tesisi kurulması, işletmeye alınması, kiralanması, elektrik enerjisi üretimi, üretilen elektrik enerjisinin ve/veya kapasitenin müşterilere satışı gibi alanlarda da faaliyet gösterecek.

Kurulacak şirkette tek pay sahibi olarak ise yönetim kurulunca Muhammet Nuri Ensari’nin seçildiği ifade edildi.

Ensari Deri (ENSRI), Yenilenebilir Enerji Şirketi Kuracak

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP