Borsa Haberleri

Enerjisa, Yeni Şirket Kurdu

May 15, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Enerjisa, Yeni Şirket Kurdu

Enerjisa Enerji (ENJSA), 100% hissesi şirkete ait olacak şekilde “Enerjisa Araç Filo Hizmetleri A.Ş.” ünvanlı yeni bir şirket kurduğunu açıkladı.

Şirket yaptığı açıklamada söz konusu şirketin kuruluşu için gerekli başvuruların tamamlandığını ve Ticaret Sicil Gazetesi’nde ilan edildiğini belirtti.

Yapılan açıklamada şirketin faaliyet alanlarının; operasyonel araç kiralama sektöründe her türlü hizmetin sağlanması ve geliştirilmesi olduğu ifade edildi. Şirket bu kapsamda; müşteriler için pazarlama hizmetleri sunmak, geliştirmek ve ilgili mevzuata uymak kaydıyla her türlü faaliyette bulunmak; projeler yürütülmek; ve bu alanda faaliyet gösteren şirketlere iştirak etme faaliyetlerinde bulunacak.

Enerjisa, Yeni Şirket Kurdu

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP