BIST Şirket Haberleri

Enerjisa, ETCSEE Etkinliğinde Önemli Açıklamalarda Bulundu!

July 3, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Enerjisa, ETCSEE Etkinliğinde Önemli Açıklamalarda Bulundu!

🎯 Enerji ticaretinde Doğu ve Güneydoğu Avrupa’yı kapsayan önemli bir oyuncu olan Enerjisa Commodities, Viyana’da düzenlenen Energy Trading Central & South Easer Europe (ETCSEE) etkinliğine platinum sponsor oldu. 

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Enerjisa Commodities Yönetici Direktörü Yusuf İlimsever, şirketin önümüzdeki dönemdeki hedeflerini ve vizyonunu paylaştı. İlimsever, “Küresel ve yerel ticari faaliyetlerine hız verdiğimiz Enerjisa Commodities ile bu önemli etkinlikte yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı. 🚀

🌍 İlimsever, Enerjisa Commodities’in 5 yıl içerisinde 15 Avrupa ülkesinin enerji piyasalarında aktif olmayı planladığını belirtti. Ayrıca halihazırda güçlü olduğu Türkiye ve Güney Doğu Avrupa enerji piyasalarının yanı sıra global çevresel ürünler piyasalarında da büyüyerek yoluna devam etmeyi hedeflediklerini ifade etti. 

Enerjisa, ETCSEE Etkinliğinde Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks