Borsa Haberleri

“En İyi Günlerimiz Geliyor” – Pfizer CEO’su

January 11, 2023 • 1 dakika okuma süresi
“En İyi Günlerimiz Geliyor” – Pfizer CEO’su

Şirket tarihinde “en başarılı yıllardan biri” olarak nitelendirdiği 2022’nin sona ermesinin ardından olumlu bakışını değiştirmeyen Pfizer (PFE) CEO’su Albert Bourla, pazartesi günü şirketin yakın vadedeki geleceği hakkında yükselme eğilimli bir değerlendirme raporu yayımladı. Raporda önümüzdeki 18 aylık dönemde lansmanı gerçekleştirilecek 19 üründen söz edildi.

JPM Sağlık Konferansı’nda bir açıklama yapan Bourla, “En iyi günlerimizin yaklaşmakta olduğuna tüm kalbimle inanıyorum” dedi.

Pandemi konusunda yorumlarda bulunan Pfizer’in en yetkili ağzı, sosyal mesafenin her geçen gün ortadan kalkacağı, aşılama oranının düşeceği veya 30%’u aşan bir seviyede sabitleneceği yönünde tahminlerde bulundu. Ayrıca, yaklaşan dalgaların daha şiddetli olacağı ve buna bağlı olarak toparlanma oranının artacağı uyarısında bulundu.

“En İyi Günlerimiz Geliyor” - Pfizer CEO’su

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha