Borsa Yorumları

Emsalsiz Konuma Geldiği Düşünülen Hisse 60% Yükselebilir!

February 17, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Emsalsiz Konuma Geldiği Düşünülen Hisse 60% Yükselebilir!

DA Davidson’dan yapılan açıklamada, özel kamyon ve isteğe göre uyarlanan ekipman üreticisi Custom Truck One Source (CTOS)’un, genel ekonomik koşullar kötüye gitse bile hisseye destek olabilecek seküler rüzgarları arkasına aldığı belirtildi.

Analist Michael Shlisky hisseyi “AL” notuyla takibe aldı. Shlisky’nin belirlediği 12 aylık ortalamada 12 dolar seviyesindeki fiyat hedefi, hissenin perşembe günkü kapanış fiyatından 60%’lık bir ralli yapabileceği şeklinde yorumlanabilir.

Analist çarşamba günkü müşteri bilgilendirme yazısında, “Bize göre Nakliye/Dağıtım ve İletişim sektörleri için sepetli kamyonlar ve ilgili ürünler tedarik eden CTOS, cazip bir Makine alt sektöründe emsalsiz bir konuma geldi.” ifadelerini kullandı.

Shlisky, Kansas merkezli şirketin imalat, satış, servis ve kiralamayı kapsayan eksiksiz bir çözüm paketi sunması sayesinde, sepetli kamyonuyla vinç endüstrisinde benzersiz olduğunu kaydetti. Analist bu geniş yaklaşımın satın alma, işletme sermayesi ve müşteri bağlılığı açısından avantajlar sağladığını ifade etti.

Emsalsiz Konuma Geldiği Düşünülen Hisse 60% Yükselebilir!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC