Borsa Haberleri

Emlak Konut, Yeni Sözleşme İmzaladı

May 15, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Emlak Konut, Yeni Sözleşme İmzaladı

Emlak Konut GYO (EKGYO), Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile imzalanan protokol çerçevesinde yüklenici firma ile anlaşma imzaladığını açıkladı.

Buna göre imzalanan anlaşma, bakanlık adına şirket tarafından ihale edilen “Hatay Antakya 9. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi”ni kapsıyor.

Bu kapsamda yüklenici firma Torkam İnşaat ve Yatırım ile 4,5 milyar TL + KDV tutarında anlaşma imzalandı.

Şirket dün, bakanlığın tasarrufunda olan İstanbul Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yer alan 231 bin 136 m2 büyüklüğündeki 1.615 adet bağımsız bölümün KDV hariç 11,5 milyar TL’ye satın alınması için protokol imzaladığını duyurmuştu.

Emlak Konut, Yeni Sözleşme İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP1, KAP2