Borsa Haberleri

Elon Musk, Elinde Lavaboyla Twitter Genel Merkezini Ziyaret Etti!

October 27, 2022 • 1 dakika okuma süresi
Elon Musk, Elinde Lavaboyla Twitter Genel Merkezini Ziyaret Etti!

●    Milyarder Elon Musk, sosyal medya platformunun 44 milyar dolara satın alınması için mahkeme kararıyla belirlenen son tarih öncesinde Twitter’ın (TWTR) San Francisco’daki merkezini ziyaret etti.

● Musk, elinde bir lavaboyla Twitter ofisine girdiği videosunu Twitter’da “Entering Twitter HQ – let that sink in!” (Twitter Genel Merkezindeyim – Herkes bunu kabullensin!) başlığıyla paylaştı.

● Musk, bu paylaşımdan birkaç saat önce profilindeki biyografisini “Chief Twit” (Twitter Başkanı) şeklinde güncelleyerek şirketin artık kendisine ait olacağının sinyallerini verdi.

Twitter, Musk’ın bu hafta San Francisco’daki ofisi ziyaret edeceğini doğrulamış fakat daha fazla bilgi vermeyi reddetmişti.

Wall Street Journal’ın konuyla ilgili kişilere atıfta bulunarak yaptığı habere göre, sürecin hafta sonuna kadar tamamlanacağının bir göstergesi olarak bankalar, Musk’ın Twitter’ı satın almasını destekler nitelikte 13 milyar dolarlık nakit gönderimi yaptı.

Elon Musk, Elinde Lavaboyla Twitter Genel Merkezini Ziyaret Etti!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Reuters