Borsa Haberleri

Ekos Teknoloji’den 47,3 Milyon TL’lik Ek Sözleşme

Ekos Teknoloji’den 47,3 Milyon TL’lik Ek Sözleşme
Google News Icon Takip Et

Ekos Teknoloji (EKOS), Toroslar Elektrik Dağıtım ve Başkent Elektrik Dağıtım ile olan sözleşmeleri kapsamında 25% ek iş artırımı aldığını duyurdu.

Şirketten KAP’a yapılan açıklamaya göre bu kapsamda Toroslar Elektrik Dağıtım ile 8 Eylül 2023’te gerçekleşen “Gazlı Hücre & Köşk standart alım işi” için KDV hariç 318 bin 750 dolarlık ek iş sözleşmesi imzalandı.

Diğer yandan Toroslar Elektrik Dağıtım ile yine 8 Eylül’de gerçekleşen “Gazlı Hücre & Köşk standart alım işi” için de KDV hariç 1,1 milyon dolarlık ek iş sözleşmesi imzalandığı ifade edildi. Buna göre Ekos Teknoloji, güncel kur ile toplamda 47,3 milyon TL’lik ek sözleşmeye imza attı.

Yapılan sözleşmenin 2023 yılı hasılatına oranı ise 3,99% olarak kaydedildi.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP