Borsa İstanbul

Ekos Teknoloji, 11 Araç Şarj İstasyonunu Devreye Aldı

December 29, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Ekos Teknoloji, 11 Araç Şarj İstasyonunu Devreye Aldı

Ekos Teknoloji (EKOS), bağlı ortaklığı Ekos Mobilite’in Balıkesir’de elektrikli araç şarj istasyonlarını devreye aldığını duyurdu.

Şirketten KAP’a yapılan açıklamaya göre şarj istasyonlarının Balpark’a ait 5 bölgede 11 adet olduğu belirtildi. Açıklamada söz konusu istasyonların 29 Aralık 2023’ten (Bugün) itibaren devreye alınarak kullanıma açılacağı belirtildi.

Şirket açıklamasında ayrıca “Elektrikli araç şarj istasyonu yatırımlarımız 2024 yılında planlamaya uygun olarak devam edecektir.” ifadelerine yer verdi.

Ekos Teknoloji, 11 Araç Şarj İstasyonunu Devreye Aldı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP