Borsa Haberleri

Efor Çay Kaç Lot Verdi? EFORC Halka Arz Sonuçları

Efor Çay Kaç Lot Verdi? EFORC Halka Arz Sonuçları
Google News Icon Takip Et

Efor Çay (EFORC), 26-27-28 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilen talep toplaması sona erdi. Halka arzın sonuçları da belli oldu.

Efor Çay, “EFORC” koduyla borsada işlem görecek. Peki 14,50 TL’den halka arz edilen Efor Çay Kaç Lot Verdi? Efor Çay halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Efor Çay Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Efor Çay halka arz büyüklüğü 1,3 milyar TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 24,8%. Toplamda 90 milyon adet lot dağıtıldı.

Efor Çay Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı? EFORC Kaç Lot Verdi?

Efor Çay halka arzına toplamda 540 bin 576 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 125 adet lot (1812 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP