Borsa Haberleri

E-Ticaret Şirketi Boxed İflas Etti!

April 3, 2023 • 1 dakika okuma süresi
E-Ticaret Şirketi Boxed İflas Etti!

E-ticaret market platformu Boxed (BOXD) pazar günü yaptığı açıklamada; iflas başvurusunda bulunduklarını, yazılım segmentinin satışını gerçekleştirmeye çalıştıklarını ve önümüzdeki haftalarda perakende faaliyetlerini de tasfiye edeceklerini duyurdu.

● Hizmet Olarak Yazılım (SAAS) segmenti Spresso’yu satış planı, şirketin sermaye artırma seçeneklerini görmek için geçtiğimiz ay yaptığı duyurunun bir sonucu oldu.

● CEO ve eş kurucu Chieh Huang yapmış olduğu bir açıklamada, “Bu kararı almak son derece zor oldu. Durumu dikkatli bir şekilde değerlendirip elimizdeki tüm seçenekleri tükettikten sonra bu kararı almak zorunda kaldık.” ifadelerini kullandı.

E-Ticaret Şirketi Boxed İflas Etti!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Reuters