Borsa İstanbul

Dofer Yapı (DOFER), Aralık Ayındaki 4. Sipariş Anlaşmasını İmzaladı

Aralık 22, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Dofer Yapı (DOFER), Aralık Ayındaki 4. Sipariş Anlaşmasını İmzaladı

Dofer Yapı (DOFER), dün yaptığı iş anlaşmasının ardından bugün de yeni bir iş anlaşmasına imza attı.

Şirketten KAP’a yapılan bildirimde yurt içi yerleşik iki firma ile 8,2 milyon liralık sipariş anlaşması yapıldığı ifade edildi.

Şirketten dün yapılan açıklamada yine yurt içi yerleşik iki firma ile 5,5 milyon liralık sipariş anlaşması imzalandığı ifade edilmişti.

Aralık Ayında İş Anlaşmalarını Sürdürdü

16 Ekim 2023’te halka arz olan Dofer Yapı, aralık ayında 4 anlaşmaya imza attı. Dün 5,5 milyon liralık ve bugün 8,2 milyon liralık anlaşmaların yanı sıra şirket bu ay içerisinde 2 sipariş anlaşması daha yaptı.

Söz konusu anlaşmalar 14 Aralık ve 18 Aralık’ta imzalanırken, parasal karşılıkları sırasıyla 16,5 milyon TL ve 10,8 milyon TL olarak gerçekleşti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti