Borsa Haberleri

DocuSign ve Microsoft Ortaklığını Büyütüyor

Haziran 8, 2022 • 1 dakika okuma süresi
DocuSign ve Microsoft Ortaklığını Büyütüyor

DocuSign (DOCU) ve Microsoft (MSFT) küresel stratejik ortaklıklarını büyütme kararı aldı.

Microsoft’un iş çözümleri DocuSign anlaşması ile birlikte bulut entegrasyonlarını ve yeteneklerini şirketin imza çözümleriyle birleştirecek. Bu ortaklık müşterilerin neredeyse her yerden sözleşmeler hazırlamasını, imzalamasını ve yönetmesini sağlayacak.

İş ortakları ayrıca sözleşme süreçlerini daha da otomatikleştirmek için Microsoft 365, Dynamics 365 ve Power Platform uygulamalarında mevcut tümleştirmeleri derinleştirdi. 

Yenilikler arasında Microsoft Teams, Power Platform, Microsoft Dynamics 365 ve Microsoft 365 için DocuSign eSignature ve Microsoft Word için DocuSign CLM yer alıyor.

Ayrıca şirketler, birbirlerinin ürünlerinin kullanımını kendi organizasyonlarında yaygınlaştırmayı da planlıyor.

Öte yandan DocuSign hisseleri uzun vadeli işlemlerde yaklaşık olarak 5% artsa da geçtiğimiz yıldan bu yana toplamda 64% oranında düşüş kaydetmiş oldu.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti