Borsa Haberleri

Disney ve XFL, Küresel Yayın Anlaşması Yapıyor

Mayıs 18, 2022 • 1 dakika okuma süresi
Disney ve XFL, Küresel Yayın Anlaşması Yapıyor

XFL salı günü yaptığı açıklamada, Walt Disney (DIS) ve ESPN ile, 2023 ile 2027 arasında başlayacak maç sezonu için, çok yıllı yeni bir anlaşma yapmaya hazırlandığını açıkladı.

Anlaşma, tüm maç günü içeriğini, destek amaçlı etkinlikleri ve daha fazlasını içeren özel yayın haklarını da içerisinde barındırıyor. XFL, her sezon 43 maçın tümünün ABC, ESPN ağları ve FX’in bir kombinasyonunda gösterileceğini de aynı açıklamasında belirtti.

Bu anlaşmanın içeriğine benzer bir karar da mart ayında Apple (AAPL)’dan geldi. Apple ve Major League Baseball, sezon başladığında “Friday Night Baseball”un sekiz ülkede yalnızca Apple TV+’da sunulacağını duyurdu.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı


Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti