Borsa Haberleri

DISH Network, Amazon.com’da Wireless Hizmetler Sunacak

DISH Network, Amazon.com’da Wireless Hizmetler Sunacak
Google News Icon Takip Et

Dish Network (DISH) kablosuz faturalı hizmet planları satmak ve Prime müşterilerine ayda 25 dolar sabit fiyatla sınırsız mobil hizmetler sunmak için Amazon (AMZN) ile yeni bir ortaklık kurdu.

Dish Network’ün bir birimi olan Boost Infinite, Infinite SIM kitinin ABD’de Amazon.com aracılığıyla satılacağını ve Prime üyelerine sınırsız konuşma, mesajlaşma ve veri hizmetleri için indirim sunacağını açıkladı

ABD’li uydu televizyon hizmetleri sağlayıcısının Amazon ile ortaklık kuracağına dair görüşmeler ilk olarak mayıs ayında gündeme gelmişti.

Dish hisseleri piyasa öncesi işlemlerde 8,5% yükseldikten sonra hafif geriledi. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Atom Finance