Borsa Haberleri

Dice, Eli Lilly Anlaşması Sebebiyle Borsada İşleme Kapatıldı

Dice, Eli Lilly Anlaşması Sebebiyle Borsada İşleme Kapatıldı
Google News Icon Takip Et

Dice Therapeutics (DICE), şirketin Eli Lilly’ye (LLY) 2,4 milyar dolarlık satışına ilişkin Nasdaq’ın borsa kotundan çıkarma bildiriminin ardından borsada işleme kapatıldı.

Nasdaq’tan yapılan açıklamaya göre, Dice hisseleri Eli Lilly satın alımı sebebiyle 8 Ağustos’taki kapanıştan hemen sonra işleme kapatılacak. Söz konusu sürecin 9 Ağustos’taki piyasa açılışından önce tamamlanması planlanıyor.

Eli Lilly, haziran ayında immünolojik koşullara yönelik oral tedaviler geliştiren Dice Therapeutics’i hisse başına 48 dolarlık bir anlaşmayla satın almayı kabul etmişti.

Satın alma süreciyle ilgili detaylar için Dice’ın internet sitesini takip edebilirsin.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha