BIST Şirket Haberleri

Dardanel, Jazzy Markasıyla İhracat Hacmini Artırmayı Hedefliyor

October 5, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Dardanel, Jazzy Markasıyla İhracat Hacmini Artırmayı Hedefliyor

Dardanel tarafından üretilen evcil hayvan maması markası Jazzy, pet food sektöründe kendine sağlam bir yer ediniyor.

28 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen 7. Uluslararası İzmir Evcil Hayvan Ürün ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı’na büyük bir ilgi gösterildi. Bu önemli etkinlikte Jazzy, mevcut ürün gamını tanıttı ve ihracat yapmayı planladığı yeni bölgelerle ilgili görüşmeler gerçekleştirdi.

Yeni Ürün Lansmanı: General Cat ve General Dog 🚀

Jazzy, PET İZMİR 2023’te yeni ürünlerini tüketicilere tanıttı. “General Cat ve General Dog” adında yeni kuru mama serisini pet severlerle buluşturdu.

Fuarın İstatistikleri ve Etkinlik Bilgileri 📊

Bu büyük organizasyonda, evcil hayvan ürünleri konusunda 40 farklı ülkeden 250’nin üzerinde firma katılımcı olarak yer aldı. Etkinlikte 30 bini aşkın ziyaretçi ağırlandı. Dardanel, yoğun ilginin olduğu fuar ortamında, Jazzy evcil hayvan mamalarının ihracatını ve tüketicilere ulaşımını artırmak için stratejik görüşmelerde bulundu.

Dardanel, Jazzy Markasıyla İhracat Hacmini Artırmayı Hedefliyor

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks