Borsa Haberleri

Daiwa, Zoom Hedef Fiyatını İki Katına Çıkardı

May 31, 2022 • 1 dakika okuma süresi
Daiwa, Zoom Hedef Fiyatını İki Katına Çıkardı

Daiwa Capital Markets, teknoloji sektörünü sert bir şekilde vuran son piyasa satışlarının, Zoom Video (ZM) hisseleri için iyi bir giriş noktası sağladığını söyledi.

Analist Stephen Bersey, Zoom’un hisse notunu düşük performanstan daha iyi performans gösterecek şekilde iki katına çıkardı. Şu anda teknoloji sektöründeki son gerilemenin Zoom Video satın almak için mükemmel bir fırsat sunduğu düşünülüyor. Ayrıca şirketin temel iş modelinde güçlü büyüme işaretleri görünüyor.

Zoom hisseleri yılın başından bu yana 40% değer kaybetmesine rağmen Daiwa hisselerinin yeniden yükselişe geçmeye hazır olduğunu düşünüyor. Firma, fiyat hedefini hisse başına 107 dolardan 121 dolara yükselterek cuma günkü kapanış fiyatına göre 9,6% oranında arttı.

Bersey, Zoom’un ilk çeyrek faaliyet sonuçlarının kurumsal hesaplarda “iyi ilerleme” kaydetmeye devam ederek bir önceki yıla göre gelirin 31% arttığını belirtti.

Daiwa, Zoom Hedef Fiyatını İki Katına Çıkardı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı