Borsa İstanbul

Cw Enerji: Yenilenebilir Enerji İçin Çalışmalarımız Devam Edecek

January 5, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Cw Enerji: Yenilenebilir Enerji İçin Çalışmalarımız Devam Edecek

Cw Enerji (CWENE), Fuat Özsoy İplik ile güneş enerjisi santrali kurulumu kapsamında sözleşme imzaladığını duyurdu. CW Enerji CEO’su Volkan Yılmaz anlaşma tutarının KDV hariç 12,4 milyon dolar olduğunu ifade etti.

Yenilenebilir enerjinin yaygınlaşmasını sağlamak adına çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Yılmaz, bu doğrultuda söz konusu anlaşmanın “önemli” olduğuna dikkat çekti.

Enerji anlamında bağımsızlık kazanılması için yenilenebilir enerji yatırımlarının “büyük önem” taşıdığını ifade eden Yılmaz, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sınırsız enerji kaynağı olan güneşten daha fazla faydalanarak, yenilenebilir ve temiz enerji kullanımının artması adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Cw Enerji: Yenilenebilir Enerji İçin Çalışmalarımız Devam Edecek

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks