BIST Şirket Haberleri

CW Enerji (CWENE)’ye Bir Ödül Daha

November 3, 2023 • 2 dakika okuma süresi
CW Enerji (CWENE)’ye Bir Ödül Daha

Antalya merkezli bir şirket olan CW Enerji, büyük bir başarıya imza atarak İstanbul Sanayi Odası’nın her yıl büyük bir merakla beklenen ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2022’ listesinde 227. sırada yer aldı. Bu önemli başarısı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından düzenlenen Cumhuriyet’in 100. Yıl Ödülleri Töreni’nde özel bir ödülle taçlandırıldı.

CW Enerji’ye Özel Ödül

ATSO Konferans Salonu’nda gerçekleşen törende, CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, şirketin bu başarısını ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar’ın elinden aldığı ödülle kutladı. Ödül töreni, sektörün önde gelen isimlerini de bir araya getirdi.

Başarı Sıralamasındaki İvme

CW Enerji’nin lideri Sarvan, törende yaptığı konuşmada, şirketin her geçen gün başarı çıtasını daha da yükselttiğini vurgulayarak net satış, ihracat miktarı ve brüt katma değer gibi kritik performans göstergelerinin değerlendirildiği bu kapsamlı listede 227. sıraya yerleşmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Antalya ve Türkiye Ekonomisine Katkı Vurgusu

Sarvan ayrıca “Antalya ve ülke ekonomisine katkıda bulunma misyonuyla hareket ediyoruz ve bu tarz ödüller motivasyonumuzu artırıyor.” diyerek firmanın üretim ve gelişim odaklı yol haritasına hız kesmeden devam edeceğinin altını çizdi.

CW Enerji (CWENE)’ye Bir Ödül Daha

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks, KAP