Borsa Haberleri

Crowdstrike ve Amazon’dan Siber Güvenlikte Yapay Zekâ İş Birliği

May 31, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Crowdstrike ve Amazon’dan Siber Güvenlikte Yapay Zekâ İş Birliği

Crowdstrike (CRWD), müşterilerinin bulut, siber güvenlik ve yapay zekâ faaliyetlerini hızlandırmak için Amazon’un (AMZN) bulut hizmeti Amazon Web Services (AWS) ile üretici yapay zekâ uygulamaları üzerine yeni bir iş birliği açıkladı. 

Siber güvenlikle ilişkili üretici yapay zekâ uygulamalarının yanı sıra, müşterilerin kendi üretici yapay zekâ uygulamalarını güven altına almak için tasarlanan bulut ve bulut güvenliği çözümleri de işbirliği kapsamında.

AWS Teknoloji Ortaklıkları Genel Müdürü Chris Grusz, “Yüksek düzeyde düzenlemeye tabi sektörlerdeki müşteriler, bulutta yapay zekâ/makine öğrenimi modellerini artık daha çok benimsiyor ve inovasyon hamlelerini artırmak için üretici yapay zekâyı deniyorlar. Biz de müşterilerimizin sıkı güvenlik gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olmak için CrowdStrike ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.” yorumunu yaptı. 

Crowdstrike ve Amazon’dan Siber Güvenlikte Yapay Zekâ İş Birliği

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Crowdstrike.com