Borsa Haberleri

CrowdStrike Güçlü Bilanço Sonrası Yükselişe Geçti!

March 8, 2023 • 1 dakika okuma süresi
CrowdStrike Güçlü Bilanço Sonrası Yükselişe Geçti!

CrowdStrike Holdings (CRWD)’in beklenenden daha güçlü bir 4. çeyrek bilançosu açıklamasının hemen ardından gelirlerinin artacağına dair iyimser öngörülerin etkisiyle siber güvenlik teknolojisi şirketinin hisseleri tırmanışa geçti.

● CrowdStrike (CRWD)’ın mali ilk çeyrek tahminleri, 674,9-678,2 milyon dolar bandında bir gelir üzerinden 50-51 sent hisse başına kâr sağlanacağı yönünde.

● CrowdStrike (CRWD) bu görünümle birlikte, tek seferlik kalemler haricinde hisse başına 47 sentlik 4. çeyrek kârı ve 637,4 milyon dolar seviyesinde gelir açıkladı. Wall Street analistlerinin CrowdStrike (CRWD) ile ilgili öngörüleri 626,8 milyon dolar gelir ve hisse başına 43 sent kâr seviyesindeydi.

● CrowdStrike Ne İş Yapar? Kurumsal ağların kullanıldığı cihazlarda kötücül yazılımları tespit etmek için kullanılan siber güvenlik teknolojisi ürünlerine yönelik makine öğrenimi alanında uzman bir kuruluştur.

CrowdStrike Güçlü Bilanço Sonrası Yükselişe Geçti!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha