Borsa Yorumları

Credit Suisse’in “En İyi Hisseler” Listesine 3 Yeni Hisse Eklendi

January 17, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Credit Suisse’in “En İyi Hisseler” Listesine 3 Yeni Hisse Eklendi

Credit Suisse’in en iyiler listesine üç yeni hisse daha eklendi ve ocak ayı için toplam beş hisseye ulaştı.

● Microsoft (MSFT) ve Discover (DFS)’ın aralık ayından bu yana kendine yer bulduğu listeye Ovintiv (OVV), Axon Enterprise (AXON) ve Dover (DOV) da eklendi. Motorola (MSI) ve Knight-Swift (KNX) ise liste dışı kaldı.

● Credit Suisse Ürün Müdürü Andrew St. Pierre, “En İyi Hisseler” listesinde yer alan şirketleri “sıkıntılı piyasa beklentilerine karşı bile kesinlikle alınabilecek” hisseler olarak nitelendiriyor.

● Analist Guy Hardwick, “Serbest nakit akışını şirket birleşmeleri & satın alımları, hisse geri alımları ve yeniden yapılanma yatırımlarında kullanan DOV, 2023’te hisse başına kâr artışını destekleyecek birçok faktöre sahip. DOV’un 2022’de yatırımlarına hisse başına 17 sent harcaması, 2023’te hisse başına 23 sent kazanmasını sağlayacak. Bu da yeniden yapılandırmanın çok iyi bir yatırım dönüşüne kapı arayalacağını gösteriyor.” ifadelerini kullandı.

● Bilançoları konsensüsün üzerinde olan diğer hisseler şunlar: Chipotle (CMG), CMS Energy (CMS), Amazon (AMZN), MasTec (MTZ), Goldman Sachs (GS), Charter Communications (CHTR), Air Products and Chemicals (APD), Cyxtera Technologies (CYXT).

● Diğer HOLT fikirler: TransDigm (TDG), On Holding (ONON), Visa (V), HCA Healthcare (HCA), UnitedHealth (UNH), Apple (AAPL), Arista Networks (ANET), Tradeweb (TW).

Credit Suisse’in “En İyi Hisseler” Listesine 3 Yeni Hisse Eklendi

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha