BIST Şirket Haberleri

Credit Suisse, Koç Holding’in Hedef Fiyatını Yükseltti

Haziran 5, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Credit Suisse, Koç Holding’in Hedef Fiyatını Yükseltti

Credit Suisse, holding sektöründe faaliyet gösteren Borsa İstanbul’un önde gelen şirketlerinden Koç Holding (KCHOL)’in hedef fiyatını güncelledi.

Banka, yaptığı açıklamada 5 Haziran 2023 tarihi itibarıyla (93,80 TL) 25% getiri potansiyeli ile Koç Holding için hedef fiyatını 117,3 TL’ye yükseltip tavsiyesini de  “AL” notuyla korudu.

​​Hedef fiyatla ilgili rapor yayınlayan Credit Suisse, Koç Holding sektörel gelişmelerini, finansal performansını ve fiyat hareketlerini takip edeceğini bildirdi.2023 birinci çeyrek bilançosuna göre çeyreklik satış gelirini 173,85 milyar TL olarak açıklayan Koç Holding, bu dönemde 16,77 milyar TL net dönem kârı elde etti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti