Borsa Haberleri

Coca-Cola 1000% Bedelsiz Sermaye Artırımı Kararı Aldı

Coca-Cola 1000% Bedelsiz Sermaye Artırımı Kararı Aldı
Google News Icon Takip Et

Coca-Cola İçecek, 254,37 milyon TL olan sermayesini 1000% bedelsiz sermaye artırımı ile 2,79 milyar TL’ye çıkarma kararı aldı.

Bölünme gününe kadar portföyünde CCOLA hissesi bulunan tüm yatırımcılar bedelsiz sermaye artırımından yararlanabilecek.

CCOLA Bedelsiz Sermaye Artırımı Ne Zaman?

Coca-Cola’nın bedelsiz sermaye artırımının Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylanması halinde şirket bölünme gününü KAP üzerinden ilan edecek.

Bedelsiz Sermaye Artırımı için Başvuru Yapmaya Gerek Var mı?

Midas yatırım hesabında CCOLA hissesi bulunan yatırımcıların bedelsiz sermaye artırımı için herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.

Bölünmeden elde edilen lotlar otomatik olarak yatırım hesabına yansıtılır ve hisse düzeltilmiş fiyattan işlem görmeye başlar.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP