Kripto Para Haberleri

CleanSpark’ın Bitcoin Üretimi Martta 24% Arttı

Nisan 1, 2024 • 1 dakika okuma süresi
CleanSpark’ın Bitcoin Üretimi Martta 24% Arttı

Kripto para madencisi CleanSpark (CLSK), Bitcoin üretimini şubat ayındaki 648 bitcoinden mart ayında 806 bitcoine çıkardığını söyledi.

Kripto para birimleri piyasası için oldukça yakından takip edilen ve bu yıl nisan ayında gerçekleşmesi planlanan Bitcoin yarılanması, madencilerin ürettikleri bitcoinler üzerinde kazandıkları ödüllerin azalması ve üretim maliyetinin artması nedeniyle madencilerin kârlılığı üzerinde olumsuz bir etki yaratır.

Mart boyunca CleanSpark, token başına ortalama 58 bin 800 dolardan toplam 3,37 bitcoin sattı. Şirketin 31 Mart itibariyle toplam bitcoin varlığı ise şubat ayındaki 4 bin 218’den 5 bin 21’e yükseldi.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha