BIST Şirket Haberleri

Citibank, Migros’un Hedef Fiyatını Yükseltti!

May 23, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Citibank, Migros’un Hedef Fiyatını Yükseltti!

Citibank, perakende sektöründe faaliyet gösteren Migros’un (MGROS) hedef fiyatını güncelledi.

Banka, yaptığı açıklamada 23 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla (168 TL) 15% getiri potansiyeliyle Migros için hedef fiyatını 195 TL’ye, tavsiyesini ise “AL”a yükseltti.

Hedef fiyatla ilgili rapor yayınlayan Citibank, perakende sektöründe ön plana çıkan ve mağaza açılışlarıyla dikkat çeken Migros’un sektörel gelişmelerini, finansal performansını ve fiyat hareketlerini takip edeceğini bildirdi.

2023 birinci çeyrek bilançosuna göre çeyreklik satış gelirini 27,18 milyar TL olarak açıklayan Migros, bu dönemde 559 milyon TL net dönem kârı elde etmişti.

Citibank, Migros’un Hedef Fiyatını Yükseltti!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Citibank