Borsa Haberleri

Chevron’un Hisseleri Kendi Rekorunu Kırdı!

May 27, 2022 • 1 dakika okuma süresi
Chevron’un Hisseleri Kendi Rekorunu Kırdı!

Chevron (CVX) perşembe günü, organizasyon yapısını basitleştirmek için, yukarı, orta ve aşağı iş segmentlerini denetleyecek yeni bir yönetici başkan yardımcısı ile çalışmayı içeren planını açıkladı.

Yeni segment, daha önce şirketin Avrupa, Asya ve Pasifik üretiminin başkanı olan Nigel Hearne tarafından yönetilecek.

Chevron 1 Ekim’de yürürlüğe girecek olan yeniden yapılanmanın bir parçası olarak, iki havza bölgesini Amerika Arama ve Üretim ile Uluslararası Arama ve Üretim olarak birleştirmeyi düşünüyor.

Şirket bu planını açıklamasından sonra Chevron hisseleri üst üste beşinci değer kazanarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 177,93 dolara ulaştı.

Chevron'un Hisseleri Kendi Rekorunu Kırdı!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı