Borsa Haberleri

Cathie Wood da Dipten Alıyor: Ark Invest Coinbase Hissesi Satın Aldı

June 7, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Cathie Wood da Dipten Alıyor: Ark Invest Coinbase Hissesi Satın Aldı

Ark Invest’in üç ETF’i, ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu’nun (SEC) dava açmasıyla hisseleri açılış öncesinde düştükten sonra toparlanmaya başlayan Coinbase (COIN) bahsini artırıyor. 

Ünlü yatırımcı Cathie Wood’un kurucusu olduğu Ark Invest’in ARK Innovation ETF’i (ARKK) 329,8 bin, Ark Next Generaion ETF’i (ARKW) 53,9 bin ve ARK Fintech Innovation ETF’i (ARKF) 35,7 bin adet Coinbase hissesi satın aldı. 

Ark Innivation ETF’inin portföyünde en büyük altıncı isim konumunda olan Coinbase, açılış öncesinde 10%’un üzerinde değer kaybettikten sonra ilk işlem saatlerinde 3%’e yakın değer kazandı.

Cathie Wood da Dipten Alıyor: Ark Invest Coinbase Hissesi Satın Aldı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha