BIST Şirket Haberleri

CarrefourSA (CRFSA) 1000 Mağazaya Ulaştı!

November 3, 2023 • 2 dakika okuma süresi
CarrefourSA (CRFSA) 1000 Mağazaya Ulaştı!

Türkiye perakende sektörünün köklü isimlerinden CarrefourSA, cumhuriyetimizin yüzüncü, kendi markasının ise otuzuncu yılını Bursa’da açtığı yeni mağaza ile taçlandırarak 1000 mağazaya ulaştı. Kutay Kartallıoğlu liderliğindeki CarrefourSA, 1993 yılında İstanbul İçerenköy’de açtığı ilk mağazadan bu yana geçen 30 yıl içerisinde Türkiye geneline yayılarak tüketicilere kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunma misyonunu sürdürdü.

💼 İstihdam ve Ekonomik Kalkınma Stratejisi

CarrefourSA’nın büyüme stratejisi, sadece mağaza sayısını artırmakla sınırlı değil aynı zamanda her açılan mağaza ile o bölgeye istihdam yaratmayı ve ekonomik değer katmayı hedefliyor. Bu doğrultuda, Bursa’daki 1000. mağaza, şirketin yalnızca ticari bir başarısını değil, aynı zamanda sosyal ve ekonomik anlamda bölgeye yaptığı katkıları da simgeliyor.

🚀 Geleceğe Yatırım: Büyüme Sürecek

CarrefourSA, önümüzdeki dönemlerde de büyüme stratejisine uygun olarak yeni mağaza yatırımlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında var olmayı sürdüreceğini belirtiyor. Bu büyümenin her aşamasında, Cumhuriyet’in temel değerlerine bağlılıkla ilerleyeceklerini ifade ediyor.

CarrefourSA (CRFSA) 1000 Mağazaya Ulaştı!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks, KAP