Borsa Haberleri

Büyüme Trendleri ile Öne Çıkan Hisseler: Snowflake ve Twilio

January 18, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Büyüme Trendleri ile Öne Çıkan Hisseler: Snowflake ve Twilio

Analistlere göre yakın zamanda büyüme trendleri ile öne çıkan Snowflake (SNOW) ve Twilio (TWLO) hisseleri salı gününü yükselişle kapadı.

● Yatırım kurumu Canaccord Genuity’nin açıklamalarda bulunarak Snowflake (SNOW)’in veri tabanı ve veri ambarı pazarlarındaki konsolidasyondan fayda sağlama açısından “iyi konumda” olduğunu bildirmesinin ardından veri ambarı şirketinin hisseleri yaklaşık 4% yükseldi.

● MongoDB (MDB), Datadog (DDOG) ve Splunk (SPLK) konsolidasyon trendinden kazançlı çıkması beklenen diğer şirketler arasında.

● Crane; Snowflake (SNOW), MongoDB (MDB) ve Datadog (DDOG)’un “marjinal düzeyde artan ters rüzgarlar” ile karşı karşıya kalabileceğini ve genel bulut harcamalarını yeniden gözden geçirdiğini kaydetti.

● Yatırım şirketi Piper Sandler’ın Twilio (TWLO) için gelir artışı sinyali veren olumlu trendler gördüğünü ve bu trendlerin “pozitif yönde güçlü bir ivme” oluşturduğunu açıklamasının ardından TWLO hisseleri 2,8% değer kazandı.

Büyüme Trendleri ile Öne Çıkan Hisseler: Snowflake ve Twilio

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha