BIST Şirket Haberleri

Bülbüloğlu Vinç, Ereğli Demir ve Çelik’in Vinç İhalesini Kazandı!

February 23, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Bülbüloğlu Vinç, Ereğli Demir ve Çelik’in Vinç İhalesini Kazandı!

Bülbüloğlu Vinç, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları tarafından açılan “Uzak Slab Sahası Portal Vinç Yapımı ve Montajı” ihalesini kazandı

Şirket ihale süreciyle ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada;

“Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları tarafından “Uzak Slab Sahası Portal Vinç Yapımı ve Montajı” işi konusunda açılan ihaleyi 1.950.000 dolar bedelle firmamız kazanmıştır. PLC, SCADA, otomatik pozisyonlama gibi günümüz teknolojilerinin tamamı kullanılarak, dizayn ve üretim safhaları ileri mühendislik çözümleri ile tamamı Bülbüloğlu Vinç  tarafından yapılacak olan 60 ton kapasiteli portal vinç Erdemir’e teslim edilecektir.” ifadelerine yer verdi.

Bülbüloğlu Vinç, yeni iş ilişkisinin ortaklık faaliyetlerine olumlu etkisi olacağı değerlendirmesinde bulundu.

Bülbüloğlu Vinç, Ereğli Demir ve Çelik’in Vinç İhalesini Kazandı!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Kamuyu Aydınlatma Platformu