BIST Şirket Haberleri

Bülbüloğlu Vinç 155 Milyon TL’lik Satış Sözleşmesi İmzaladı

April 19, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Bülbüloğlu Vinç 155 Milyon TL’lik Satış Sözleşmesi İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde halka arz olan ve teknik araçlar sektöründe faaliyet gösteren Bülbüloğlu Vinç (BVSAN), yeni bir satış sözleşmesi imzaladığını açıkladı.

Şirket Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada;

“Sermayesinin 85%’ine sahip olduğumuz Bülbüloğlu Çelik A.Ş, hava aracı üretimi tesisisinin çelik konstrüksiyon imalatı ve montajı konusunda 155.913.164 TL tutarında yeni bir sözleşme  imzalamıştır. Söz konusu iş, Ekim 2023’te teslim edilecektir.” ifadelerine yer verdi.

Bülbüloğlu Vinç, yeni iş ilişkisinin “faaliyetlere etkisinin olumlu olacağı düşünülmektedir” değerlendirmesinde bulundu.

Bülbüloğlu Vinç 155 Milyon TL’lik Satış Sözleşmesi İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Kamuyu Aydınlatma Platformu