B├╝ltenler

Bu Hafta Seni Hangi Halka Arzlar Bekliyor? ­čŚô 4 Ekim Haftas─▒

October 5, 2021 ÔÇó 2 dakika okuma s├╝resi
Bu Hafta Seni Hangi Halka Arzlar Bekliyor? ­čŚô 4 Ekim Haftas─▒

👀 Nasdaq Halka Arz Takvimine göre bu hafta halka arzını gerçekleştirmesi beklenen şirketler ⏬

Bu Hafta Seni Hangi Halka Arzlar Bekliyor? ­čŚô 4 Ekim Haftas─▒

👀 Peki, Ne Yapar Bu Şirketler?

🧾 Crixus BH3 ipopng.png
Crixus BH3 Acquisition Company, açık çek şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirket; bir veya daha fazla işletme ile birleşme, sermaye borsası, varlık edinimi, hisse senedi alımı vs. yoluyla bir veya daha fazla işletme ve varlık edinmeyi amaçlamaktadır.

🏥 Maxpro Capital

Maxpro Capital, sağlık ve teknoloji sektörlerini hedefleyen açık çek şirketidir. Merkezi Tayvan, Taipei’dir.

💪 iFit Health & Fitness

iFIT Health & Fitness; fitness deneyimleri ve çözümleri sunan küresel bir sağlık ve fitness teknolojisi şirketidir. iFIT’in 120 ülkede milyonlarca aktif üyesi bulunmaktadır. Şirket, canlı içerikler üreterek her seviye ve ilgi alanı için uyarlanabilir, kişiselleştirilmiş egzersiz deneyimleri sunar.

🏃🏽‍♀️ Life Time Group Holdings

Life Time Group Holdings; bir sağlık, fitness ve sağlıklı yaşam şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Ekipmanların bulunduğu spor salonu bölmeleri, soyunma odaları, grup fitness stüdyoları, açık ve kapalı havuzlar, bistrolar, tenis ve basketbol sahaları, spa ve hatta çocuk akademisi gibi alanlar sunmaktadır.

🧬 IsoPlexis Corp.

IsoPlexis Corporation, bir biyoteknoloji şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, hücresel işlevleri karakterize edebilmek ve hastalıklarla doğru bir şekilde ilişkilendirebilmek amacıyla protein (proteomik) ve tek hücre biyolojisi araştırmaları yürütmektedir.

⚠ Bu hafta halka arz olması beklenen bu şirketler borsada işlem görmeye başladıklarında, Midas üzerinden al-sat işlemlerini gerçekleştirebileceksin.

📖 Bu Yazıyı Hazırlarken Yararlandığımız Kaynaklar

IPO Calendar

Life Time Group Holdings

Healthcare Triangle

iFit Health & Fitness

Maxpro Capital

IsoPlexis Corp

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı