B├╝ltenler

Bu Hafta Seni Hangi Halka Arzlar Bekliyor? ­čŚô

Bu Hafta Seni Hangi Halka Arzlar Bekliyor? ­čŚô
Google News Icon Takip Et

👀 Nasdaq Halka Arz Takvimine göre bu hafta halka arz olması beklenen şirketler ⏬IPO calender27.png

👀 Peki, Ne Yapar Bu Şirketler?

👩🏽‍💻 Amplitudipopng.png

Amplitude, işletmelerin ziyaretçilerini izlemelerini sağlayan bir ürün analizi platformudur. Platform, davranışsal raporlar üzerinden, analitik bir yaklaşımla kullanıcıların ürünle olan etkileşimlerini anlamlandırır ve çalışmaları hızlandıracak içgörüler sağlar.

😎 Warby Parker

Warby Parker, New York merkezli bir Amerikan reçeteli gözlük ve güneş gözlüğü şirketidir. Warby Parker, satışlarını ağırlıklı olarak online gerçekleştiriyor olsa da ABD ve Kanada’da perakende satış noktaları bulunmaktadır.

☁️ Allvue Systems Holdings

Allvue, bulut tabanlı yazılımı birden çok varlık sınıfıyla eşleştirerek özel sermaye ve kredi piyasalarındaki yatırım yöneticilerine teknolojik çözümler sağlar. Şirket; genel ortaklar, sınırlı ortaklar, fon yöneticileri ve bankalar dahil olmak üzere dünya çapında çeşitli yatırım yöneticilerine hizmet vermektedir.

💆🏼‍♀️ Olaplex Holdings

Olaplex Holdings, bilim ve teknoloji destekli bir güzellik şirketidir. Saç sağlığını iyileştiren bilim destekli çözümler sunmayı hedefler. Kullanıcı topluluğunu ve profesyonel kuaförleri bir araya getirerek tüketiciler arasındaki en yaygın saç bakımı endişelerini belirler. Tescilli teknolojisi ve inovasyon kabiliyetiyle bunlara çözümler üretmeye çalışır.

🍳 First Watch Restaurant Group

First Watch, Florida merkezli bir Amerikan restoran zinciridir. Mayıs 2021 itibarıyla, zincirin 26 eyalette 300’den fazla şubesi ve 6.000 çalışanı bulunmaktadır. First Watch ayrıca Nashville, Tennessee’de bulunan bir fırın ve kafe olan Bread & Company‘nin de sahibidir.

⚠ Bu hafta halka arz olması beklenen bu şirketler borsada işlem görmeye başladıklarında, Midas üzerinden al-sat işlemlerini gerçekleştirebileceksin.

📖 Bu Yazıyı Hazırlarken Yararlandığımız Kaynaklar

IPO Calendar

Amplitude Software

Warby Parker

First Watch

Olaplex Holdings

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı